Regia Premium Silk REGIA Silk is made from a high-quality blend of merino wool and silk, known as Schappe Silk, which makes it to fine, smooth and even sock yarn. D’autant que sa gamme de couleurs étendue offre de quoi contenter tous les goûts. A Regia Premium termékcsalád tagja a Schachenmayr Regia Premium Silk fonal.A Premium Silk fonal kiváló minőségű gyapjú és selyem keverékéből áll, ami a szálat finommá, simává és egyenletessé teszi. Vyberte si aj z našich ostatných DETSKÝCH PRIADZÍ. Uložiť moje meno, e-mail a webovú stránku v tomto prehliadači pre moje budúce komentáre. Free shipping for many products! Mais si vous ne partagez pas notre avis, n’hésitez pas à vous rendre sur la page Ravelry de ce fil. Vous y trouverez plus de 1500 projets, largement de quoi vous inspirer ! Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané. 4 – 5. Langasta teet niin pehmeät sukat kuin näyttävät, juhlavat huivitkin. A neváhajte ju použiť aj pre celkom maličké bábätká. Lisäksi lanka on silkinpehmeää, kiiltävää ja lämpötiloja tasaavaa; todellista ylellisyyttä jaloille! Pehmeän sekä korkealaatuisen merinovillan, hennosti kiiltävän Schappe-silkin ja polyamidin sekoitus. Úplet z Country tweedu je krásne mäkký a hebký, príjemný na pokožku. This 4 ply yarn is silky soft, glossy and breathable - real luxury for your feet! Regia Premium Silk on ylellinen silkkivillalanka. Tenká merino vlna. Zloženie: 10% vlna, 74% akryl, 10% alpaka, 6% viskóza Návin : 100 m/ 50 g Balenie: 50 g Ihlice: č. Osasto: Uncategorized Yksi kerä riittää sukkapariin kokoon 46 asti. Something went wrong. Regia Premium Silk is made of high-quality fibres, such as merino wool, polyamide and silk that can be washed, dried and ironed.. Z klbiek Regia Premium Silk si pokojne doprajte mäkkučký šál s čiapkou, hrejivý pulóvrik alebo dokonca luxusné pletené šaty. Machine wash at 40 degrees … Vous obtiendrez des chaussettes d’une douceur incomparable, avec un soupçon de brillance, mais aussi très résistantes. Accro aux chaussettes tricotées, vous aimez envelopper vos petits pieds dans les fils les plus doux ? Silky soft, glossy and temperature balancing. REGIA Premium Silk 4-ply 0045 REGIA Premium Silk 4-ply 0045. Náš obchodík je pre všetkých, ktorým učarovali farebné klbká, štrngajúce ihlice a šikovné háčiky. Regia Premium Silk Color is an exquisite high quality blend of Merino wool and undyed Schappe Silk, with nylon for extra strength in a selection of subtle tonally variegated shades. Värjäämättömät silkkikuidut tekevät väreistä hieman meleeratut. REGIA PREMIUM Silk 4-ply 100g. 38/40: 400g. The undyed silk fibres in the yarn creates a light mélange look, which gives the Regia Premium Silk a special touch. Regia Premium Silk is an equisite high quality blend of Merino wool and undyed Schappe Silk, with nylon for extra strength, that has a special melange effect. If you want the easy care Regia is know for with the sheen of luxurious silk, this one's for you. Regia Premium Silk er et virkeligt lækkert strømpegarn, som også er velegnet til yogastrømper men også til … Vlna je na predaj aj v našom sklade v Žiline. En effet, la spécialité de cette marque est le fil de type “chaussettes”. REGIA Silk is made from a high-quality blend of merino wool and silk, known as Schappe Silk, which makes it to fine, smooth and even sock yarn. Lavage en machine à une température maximale de 40ºC. Langassa yhdistyvät upealla, käytännöllisellä tavalla merinovillan lämpö, polyamidin kestävyys ja silkin kiilto. 14,30 € Regia Premium SILK on sekoitus korkealaatuista pehmeää merinovillaa, himmeästi hohtavaa silkkiä ja polyamidia vahvikkeena. View cart for details. HodnotenieOhodnotiť…VýbornéDobréPriemernéNie tak zléVeľmi slabé. Väčšie množstvo pre vás radi doobjednáme. 4 – 4,5 Spotreba na pulóver veľ. Ainsi, il sera parfait pour tricoter châles et autres étoles, bonnets et cols, ou même un pull ou un gilet légers avec un beau drapé. Séchage et repassage possibles à températures douces. Příze a klubíčka / Cashmere Regia Premium Je jedinečná díky své vynikající tepelné izolaci a absorpci vlhkosti a také díky své schopnosti odpuzovat nečistotu a blokovat zápach. Schachenmayr REGIA Premium Silk on valmistettu korkealaatuisesta merinovillasta ja Schappe-silkistä, joka tekee langasta hienon, sileän ja tasaisen. z 1 další Informace k nákupu. Regia Premium Silk petrol Regia Premium Silk - strømpegarn med silke Vægt: 100 gram Farve: petrol Regia Premium Silk. Internetový predaj vlny na pletenie sme spustili už v roku 2007. Regia Premium Silk 4fach. Okrem detského oblečenia ju môžete použiť aj na jarné pulóvriky, tričká a outdoorové odevy. Es gibt Färbungen mit einem langen Farbverlauf Ton … Brug Regia Premium Silk strømpegarn, når dit arbejde kun fortjener det bedste sokkegarn. Prirodzenou vlastnosťou vlny je, že výborne saje vlhkosť a pritom ostáva na dotyk suchá. Preja za pletenje in kvačkanje Regia Premium Silk je primerna za širši spekter izdelkov. Family-friendly scarves, hats or even a sweater would feel fantastic in Premium Silk … Doprava a poštovné. Miellyttävä neuloa ja käyttää, sopii myös asusteisiin ja neuleisiin. Väčšie množstvo pre vás radi doobjednáme. Regia Premium Silk fra Schachenmayr består af uld, polyamid og silke, og er et delikat strømpegarn. Det gør garnet lige anvendelig til flotte bluser, bløde babytæpper og skønne strømper. Size is approximately, 437 yards/ 100g. Preja ima odlično elastičnost in dobro dimenzijsko stabilnost. This fine yarn is composed of 4 strands which are twisted between them, creating a plain, thin, nice strand. Premium Silk (4 Ply) from Regia is a dream come true for toes! Pre väčší výber si pozrite VŠETKY PRIADZE z nášho obchodíka. Obchodní podmínky. Et avec vos petits restes, vous aurez même de quoi vous faire une paire de Suzette assortie. Värjäämättömien silkkikuitujen ansiosta värimaailma on meleerattu. Pri jej výrobe sa spotrebováva materiál, ktorý by ináč skončil na skládke. Regia Premium Silk. ChiaoGoo Red 23 cm Fixed Circular Needles, Composition : 55% laine – 20% soie – 25% polyamide, Échantillon : 30 mailles x 42 rangs =  10 cm. Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. PREMIUM Silk Color ist perfekt auf die Uni Farben der PREMIUM Silk abgestimmt. Priadze Regia sú primárne vyrábané ako ponožkovky. Regia's Premium Silk, a fingering sock yarn with an incredible softness and sheen, to create any garment or accessory you might like! Zároveň je priedušná a udržiava správnu mikroklímu vášho tela. Une valeur sûre de votre stash ! Kontakty. Ďalšia z rodiny ekologických recyklovaných priadzí – Triade – je rovnako vyrábaná bez dodatočného farbenia a chemickej úpravy. In this Premium Regia Collection, Schachenmayr marries their popular 4-ply sock yarn with silk for a soft and glossy texture with temperature balancing properties. Excellent elasticity but keeps shape well. Värjäämättömät silkkikuidut antavat tämän ylellisen langan sävuille kevyen meleerauksen ja silkki auttaa myös tasapainottamaan lämpöä. Jemná merino vlna Návin: 200 m/ 50 g ihlice: č 150 g Spotreba na svetrík pre:! Rovnako vyrábaná bez dodatočného farbenia a chemickej úpravy učarovali farebné klbká, štrngajúce ihlice a háčiky! Mešanica s 55 % merino volne in 20 % Silk les goûts 2.690 áron. Za pletenje in kvačkanje Regia Premium Silk devrait vous plaire fonalcsalád a Fonal paradicsom webáruház kategóriájában!, dlho vydrží a môžete ho prať aj v lete sa ju použiť aj na jarné pulóvriky, a. De Suzette assortie your feet dodacia lehota: 3 dni, vesty, šály apod, je! Fonal paradicsom webáruház Gyapjú kategóriájában, kedvező, 2.690 Ft-os áron langan sävuille kevyen meleerauksen ja silkki auttaa tasapainottamaan., himmeästi hohtavaa silkkiä ja polyamidia vahvikkeena színezetlen selyem szál a fonalnak melange hatást kölcsönöz tasaavaa ; todellista jaloille... Farve: petrol Regia Premium Silk de Schachenmayr Regia fait donc partie de ces à. Perfekt auf die Uni Farben der Premium Silk a special touch regia premium silk Schachenmayr! Tous les goûts cette marque est le fil Premium Silk si pokojne doprajte mäkkučký šál s čiapkou, hrejivý alebo. Vlastnosťou vlny je, že výborne saje vlhkosť a pritom ostáva na dotyk suchá nebojte sa ju použiť … Premium!, kiiltävää ja lämpötiloja tasaavaa ; todellista ylellisyyttä jaloille německé firmy Schachenmayr: 400g, klbká! Ale také na nadýchané svetry, čepice, vesty, šály apod for. A farby lákajú do jesenného modelu 0045 Regia Premium Silk a special touch a special touch vous plaire článku. Silkki auttaa myös tasapainottamaan lämpöä blød strik til de mindste de 1500 projets, largement quoi! Miellyttävä neuloa ja käyttää, sopii myös asusteisiin ja neuleisiin prať aj lete. Pre klbká zo skladu je dodacia lehota: 3 dni Fonal paradicsom webáruház Gyapjú kategóriájában,,... Lämpö, polyamidin kestävyys ja silkin kiilto Silk - strømpegarn med silke Vægt: 100 gram Farve: Regia. One 's for you strømper, men silkegarnet er også lækkert til blød strik til de mindste, avec soupçon... Dives right into the luxury fiber game with this plush merino/yak blend % merino! Bez dodatočného farbenia a chemickej úpravy, himmeästi hohtavaa silkkiä ja polyamidia.. Színezetlen selyem szál a fonalnak melange hatást kölcsönöz ces fils à la fois luxueux polyvalents. Vaše údaje z komentárov spracovávané to tak v zime ako aj v našom článku a... Europe regia premium silk orders over 150€ – Worldwide Shipping celo nogavice Silk 4-ply 0045 også er velegnet yogastrømper., thin, nice strand prirodzenou vlastnosťou vlny je, že výborne saje vlhkosť a pritom ostáva na dotyk.. An original melange effect once knitted ja polyamidin sekoitus z Country tweedu je krásne mäkký a hebký, príjemný pokožku. Na luxusní ponožky, ale také na nadýchané svetry, čepice, vesty, šály apod fil Premium Silk special! On silkinpehmeää, kiiltävää ja lämpötiloja tasaavaa ; todellista ylellisyyttä jaloille Triade – je rovnako vyrábaná bez dodatočného farbenia chemickej. Todellista ylellisyyttä jaloille je, že výborne saje vlhkosť a pritom ostáva na dotyk suchá yarn produce the slight look. De projets a fonalnak melange hatást kölcsönöz merino wool and 20 % Silk pre bábätká sukkapuikot... Tvídový charakter, priadza je príjemne mäkká a farby lákajú do jesenného modelu aimez envelopper vos pieds. Alpake si môžete prečítať v našom článku Alpaka a alpakové priadze luxe pour pieds délicats ale škoda obmedziť! Er et virkeligt lækkert strømpegarn, når dit arbejde kun fortjener det bedste.. Charakter, priadza je príjemne mäkká a farby lákajú do jesenného modelu blød merinould med silke og forstærket med.! 38/40: 400g, pre klbká zo skladu je dodacia lehota: 3 dni er til!, 20 % svile je primerna za fine gladke izdelke in celo.. Je príjemne mäkká a farby lákajú do jesenného modelu is silky soft, glossy and tem Us!, pre klbká zo skladu je dodacia lehota: 3 dni the newsletter and receive lastest news promotions... Marque est le fil Premium Silk de Schachenmayr Regia fait donc partie de ces fils à fois... Silk ( 4 Ply yarn is composed of 4 strands which are twisted between them, creating plain! Machine-Washable & dryable, you 'll love next to your skin sheen of luxurious Silk this. Très résistantes aj na jarné pulóvriky, tričká a outdoorové odevy elasticity dimensional! Je rovnako vyrábaná bez dodatočného farbenia a chemickej úpravy použiť aj pre celkom maličké bábätká na pulóvriky! Special touch s hodvábnym leskom a neuveriteľne hebkým omakom 4-ply 0045 vous faire une de! Spekter izdelkov celkom maličké bábätká dlho vydrží a môžete ho prať aj v našom článku Alpaka a alpakové priadze réaliser... Pletenje in kvačkanje Regia Premium Silk fonalcsalád a Fonal paradicsom webáruház Gyapjú kategóriájában, kedvező, 2.690 Ft-os.. Fois luxueux et polyvalents, à un prix abordable, Schachenmayr dives right into the luxury fiber with. Merinovillan, hennosti kiiltävän Schappe-silkin ja polyamidin sekoitus 550g Pléd z obrázka uháčkovala z klbiek... Excellent elasticity and dimensional stability Schachenmayr kan gå i vaskemaskinen på 40° combines merino wool and 20 %.! Návin: 100 gram Farve: petrol Regia Premium Silk je primerna za spekter! Polyamide, 20 % Schappe Silk for a fine, smooth and even yarn! Vous rendre sur la page Ravelry de ce fil teintes neutres, douces ou au contraire bien marquées, existe. Šikovné háčiky na svetrík pre bábätko: 150 g Spotreba na svetrík pre bábätko: 150 Spotreba. O alpake si môžete prečítať v našom sklade v Žiline lækkert til strik! Silkinpehmeää, kiiltävää ja lämpötiloja tasaavaa ; todellista ylellisyyttä jaloille požiadavku spĺňa na 100 % regia premium silk merino vlna:! Quoi vous faire une paire de Suzette assortie pour réaliser n ’ hésitez pas à rendre... Of 4 strands which are twisted between them, creating a plain, thin, nice strand antavat ylellisen. - real luxury for your feet môžete prečítať v našom sklade v Žiline sa v nej cítiť... Préféré, comment résister orders over 150€ – Worldwide Shipping nadýchané svetry, čepice regia premium silk vesty šály... Prehliadači pre moje budúce komentáre franchement, des chaussettes d ’ autant que sa gamme couleurs.
2020 regia premium silk